Bazaarvoice (4.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Url
sv: URL

en: Never
sv: Aldrig

en: API Key
sv: API-nyckel

en: By
sv: Av

en: Directory
sv: Katalog

en: Method
sv: Metod

en: here
sv: här

en: Production
sv: Produktion

en: Select
sv: Välj
