Bazaarvoice (4.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات
