Bazaarvoice (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Never
uk: Ніколи

en: By
uk: від

en: Directory
uk: Каталог

en: Method
uk: Спосіб

en: here
uk: тут

en: Port
uk: Порт

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Production
uk: Експлуатація

en: Select
uk: Вибір
