Bazaarvoice (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
