Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Center
tr: Merkez

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Main
tr: Ana

en: Email
tr: E-posta

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Custom
tr: Özel

en: Fixed
tr: Sabit

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Username or e-mail address
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Secondary
tr: İkincil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
