BEE Hotel (2.24.2) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Update
ar: تحديث

en: Top
ar: الأعلى

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Updated
ar: التحديث

en: Total
ar: المجموع

en: Vertical
ar: عمودي

en: Bottom
ar: الأسفل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: OK
ar: موافق

en: Calendar
ar: التقويم

en: Day
ar: باليوم

en: Other
ar: آخر

en: Position
ar: الوضع

en: Today
ar: اليوم

en: Info
ar: معلومات

en: Product
ar: المنتج

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
