BEE Hotel (2.25.7) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Total
ga: Iomlán

en: days
ga: laethanta

en: Calendar
ga: Féilire

en: Day
ga: Lá

en: Today
ga: Inniu

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Completed
ga: Déanta

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Shipping information
ga: Sonraí seachadta
