BEE Hotel (2.25.7) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Day
gu: દિવસ

en: Other
gu: અન્ય

en: Today
gu: આજે
