BEE Hotel (2.25.7) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Update
he: עדכון

en: Top
he: עליון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Updated
he: עודכן

en: Total
he: סך הכל

en: Vertical
he: אנכי

en: days
he: ימים

en: Bottom
he: למטה

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Off
he: כבוי

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Day
he: יום

en: Now
he: עכשיו

en: Other
he: אחר

en: Position
he: מיקום

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Today
he: היום

en: Info
he: מידע

en: Availability
he: זמינות

en: Product
he: מוצר

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Completed
he: נשלם

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Tips
he: טיפים

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Shipping information
he: מידע משלוחים

en: Current week
he: שבוע נוכחי
