BEE Hotel (2.25.7) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Day
hy: Օր

en: Today
hy: Այսօր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
