BEE Hotel (2.25.7) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: days
lt: dienos

en: Bottom
lt: Apačia

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: OK
lt: Gerai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Day
lt: Diena

en: Now
lt: Dabar

en: Other
lt: Kiti

en: Position
lt: Pozicija

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Today
lt: Šiandien

en: Info
lt: Informacija

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Tips
lt: Patarimai

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Send now
lt: Siųsti dabar

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija
