BEE Hotel (2.25.7) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Vertical
sk: Zvislo

en: days
sk: dni

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Example
sk: Príklad

en: Day
sk: Deň

en: Now
sk: Teraz

en: Other
sk: Ostatné

en: Position
sk: Pozícia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Today
sk: Dnes

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Completed
sk: Ukončená

en: Search Result
sk: Výsledok hľadania

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Tips
sk: Tipy

en: Test configuration
sk: Testovať nastavenia

en: Booking
sk: Rezervácia

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Send now
sk: Odoslať teraz

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: to:
sk: do:

en: Order activity
sk: Aktivita objednávky
