BEE Hotel (2.25.7) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Position
sl: Položaj

en: Attachments
sl: Priponke

en: Today
sl: Danes

en: Info
sl: Podatki

en: Date and time
sl: Datum in čas
