BEE Hotel (2.25.7) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Update
ur: تجدید

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔
