BEE Hotel (2.25.8) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander

en: comments
af: kommentaar

en: People
af: Mense

en: Product
af: Produk

en: Billing information
af: Faktuur inligting
