BEE Hotel (2.25.8) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Day
az: Gün

en: Other
az: Digər

en: Position
az: Vəzifə

en: comments
az: şərhlər

en: Info
az: Məlumat

en: People
az: İnsan

en: Tips
az: Məsləhətlər

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
