BEE Hotel (2.25.8) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn
