BEE Hotel (2.25.8) - en to cs translation catalogue (58 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Total
cs: Celkem

en: Vertical
cs: Svislý

en: days
cs: dny

en: Bottom
cs: Dole

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Off
cs: Vypnuto

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Example
cs: Příklad

en: Day
cs: Den

en: Now
cs: Nyní

en: Other
cs: Jiné

en: Position
cs: Pozice

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: comments
cs: komentáře

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Today
cs: Dnes

en: People
cs: Uživatelé

en: Product
cs: Produkt

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Completed
cs: Dokončené

en: Search Result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: copy
cs: kopírovat

en: Tips
cs: Tipy

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Customer Information
cs: Informace o zákazníkovi

en: Night
cs: noc

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Shipping information
cs: Doručovací údaje
