BEE Hotel (2.25.8) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Updated
gl: Actualizado

en: days
gl: días

en: Bottom
gl: Botón

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: OK
gl: Aceptar

en: Calendar
gl: Calendario

en: Example
gl: Exemplo

en: Day
gl: Día

en: Now
gl: Agora

en: Other
gl: Outro

en: Position
gl: Posición

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: comments
gl: comentarios

en: Tokens
gl: Comodines

en: Today
gl: Hoxe

en: NO
gl: NON

en: Info
gl: Información

en: People
gl: Persoas

en: Product
gl: Produto

en: Completed
gl: Completado

en: Search Result
gl: Resultados da Busca

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Tips
gl: Consellos

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Send now
gl: Enviar agora

en: Night
gl: Noite

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: to:
gl: a:
