BEE Hotel (2.25.8) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
