BEE Hotel (2.25.8) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: People
lo: ຄົນ
