BEE Hotel (2.25.8) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Top
lv: Augša

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Total
lv: Kopā

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: days
lv: dienas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Example
lv: Piemērs

en: Day
lv: Diena

en: Now
lv: Tagad

en: Other
lv: Citi

en: Position
lv: Pozīcija

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: comments
lv: komentāri

en: Today
lv: Šodien

en: People
lv: Cilvēki

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: copy
lv: kopēt

en: Tips
lv: Padomi

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Send now
lv: Sūtīt tagad

en: Weight for @title
lv: Svars @title
