BEE Hotel (2.25.8) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Date and time
mk: Датум и време
