BEE Hotel (2.25.8) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: From
my: မှ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Example
my: ဥပမာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Other
my: အခြား

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Today
my: ယနေ့

en: Info
my: အချက်အလက်

en: People
my: လူများ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
