BEE Hotel (2.25.8) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: To
ne: लाई

en: OK
ne: ठिक छ

en: Day
ne: दिन

en: Today
ne: आज

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Date and time
ne: मिति र समय
