BEE Hotel (2.25.8) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: In progress
se: Bargamin

en: Send now
se: Sádde dál
