BEE Hotel (2.25.8) - en to uk translation catalogue (79 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Top
uk: Зверху

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Main
uk: Головна

en: Updated
uk: Оновлено

en: Total
uk: Всього

en: Vertical
uk: Вертикально

en: days
uk: дні(в)

en: Bottom
uk: Знизу

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: OK
uk: Гаразд

en: Calendar
uk: Календар

en: Example
uk: Приклад

en: Day
uk: День

en: Now
uk: Зараз

en: Base
uk: Основа

en: Other
uk: Інше

en: Position
uk: Позиція

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: comments
uk: коментарі

en: Tokens
uk: Замінники

en: Today
uk: Сьогодні

en: NO
uk: НІ

en: Info
uk: Інформація

en: People
uk: Люди

en: Availability
uk: Доступність

en: Product
uk: Товар

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: Completed
uk: Завершено

en: New search
uk: Новий пошук

en: Search Result
uk: Результат пошуку

en: Person
uk: Особа

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Configuration saved
uk: Конфігурація збережена

en: copy
uk: копія

en: 2 days
uk: 2 дні

en: Tips
uk: Підказки

en: In progress
uk: Виконується

en: Tip
uk: Підказка

en: Pie
uk: Кругова діаграма

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Options:
uk: Параметри:

en: Send now
uk: Відіслати зразу

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Customer Information
uk: Інформація споживача

en: Night
uk: Ніч

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Google Calendar
uk: Календар Google

en: Shipping information
uk: Інформація для доставки

en: to:
uk: до:

en: Order activity
uk: Дії по замовленню
