BEE Hotel (2.25.9) - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: days
bg: дни

en: Bottom
bg: Дъно

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Calendar
bg: Календар

en: Day
bg: Ден

en: Other
bg: Други

en: comments
bg: коментари

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: People
bg: Потребители

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
