BEE Hotel (2.25.9) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Day
bs: Dan

en: Today
bs: Danas

en: Search Result
bs: Rezultat pretrage

en: Tomorrow
bs: Sutra

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
