BEE Hotel (2.25.9) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Main
ca: Principal

en: Updated
ca: Actualitzat

en: days
ca: dies

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Calendar
ca: Calendari

en: Example
ca: Exemple

en: Day
ca: Dia

en: Now
ca: Ara

en: Other
ca: Altres

en: Position
ca: Posició

en: Phone number
ca: Telèfon

en: comments
ca: comentaris

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Tokens
ca: Comodins

en: Today
ca: Avui

en: People
ca: Gent

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Product
ca: Producte

en: Completed
ca: Completat

en: Search Result
ca: Resultats de la cerca

en: Person
ca: Persona

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Tips
ca: Consells

en: In progress
ca: En procés

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Customer Information
ca: Informació del client

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Shipping information
ca: Dades de tramesa

en: to:
ca: fins:

en: Order activity
ca: Activitat de comandes
