BEE Hotel (2.25.9) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Top
ka: ზედა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Day
ka: დღე

en: Other
ka: სხვა

en: Position
ka: პოციზია

en: comments
ka: კომენტარები

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Today
ka: დღეს

en: Info
ka: ინფო

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
