BEE Hotel (2.25.9) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Other
kk: Басқа

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Search Result
kk: Іздестіру нәтижесі

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
