BEE Hotel (2.25.9) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
