BEE Hotel (2.25.9) - en to pl translation catalogue (76 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Main
pl: Główne

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Total
pl: Razem

en: Vertical
pl: Pionowo

en: days
pl: dni

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Example
pl: Przykład

en: Day
pl: Dzień

en: Now
pl: Teraz

en: Base
pl: Podstawa

en: Other
pl: Inne

en: Position
pl: Pozycja

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: comments
pl: komentarzy

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Today
pl: Dzisiaj

en: NO
pl: NIE

en: Info
pl: Informacja

en: Book now
pl: Rezerwuj

en: People
pl: Ludzie

en: Product
pl: Produkt

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Completed
pl: Zakończone

en: Search Result
pl: Wynik wyszukiwania

en: Person
pl: Osoba

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: copy
pl: kopia

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: 2 days
pl: 2 dni

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: In progress
pl: W toku

en: Tip
pl: Wskazówka

en: Pie
pl: Kołowy

en: Booking
pl: Rezerwacja

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Shipping information
pl: Dane do przesyłki

en: to:
pl: do:
