BEE Hotel (2.25.9) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: comments
sq: komente

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
