BEE Hotel (2.25.9) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Total
sr: Укупно

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Day
sr: Дан

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Completed
sr: Завршено

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку
