BEE Hotel (2.25.9) - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: Title
sv: Titel

en: enabled
sv: aktiverad

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Update
sv: Uppdatera

en: Top
sv: Överst

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Total
sv: Totalt

en: Vertical
sv: Vertikal

en: days
sv: dagar

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Off
sv: Av

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Calendar
sv: Kalender

en: Example
sv: Exempel

en: Day
sv: Dag

en: Now
sv: Nu

en: Other
sv: Övriga

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: comments
sv: kommentarer

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Today
sv: Idag

en: Info
sv: Information

en: People
sv: Personer

en: Product
sv: Vara

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Completed
sv: Slutförd

en: Search Result
sv: Sökresultat

en: Billing information
sv: Betalningsinformation

en: Configuration saved
sv: Konfiguration sparad

en: copy
sv: kopiera

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Options:
sv: Alternativ:

en: Reminder
sv: Påminnelse

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Shipping information
sv: Leveransinformation

en: Current week
sv: Denna vecka

en: to:
sv: till:
