BEE Hotel (2.25.9) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Status
mn: Байдал

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Email address
mn: Э-чагаа адреси

en: Type
mn: Янзы

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Comments
mn: Тайылбырлар

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Edit
mn: Өскертири

en: Search
mn: Дилээри

en: Message
mn: Чагаа

en: Name
mn: Ат

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: To
mn: Кымга:

en: From
mn: Кымдан:

en: Day
mn: Хүн

en: People
mn: Кижи

en: - Select -
mn: - Шилиири -

en: Date and time
mn: Ай-хүн болгаш үе
