BEE Hotel (2.26.0) - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
