BEE Hotel (2.26.0) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Vertical
el: Κάθετο

en: days
el: ημέρες

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Off
el: Κλειστό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: OK
el: ΟΚ

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Day
el: Ημέρα

en: Now
el: Τώρα

en: Other
el: Άλλο

en: Links:
el: Σύνδεσμοι:

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: comments
el: σχόλια

en: Today
el: Σήμερα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: People
el: Χρήστες

en: Product
el: Προϊόν

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Standard
el: Βασικό

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Search Result
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Billing information
el: Πληροφορίες Χρέωσης

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
