BEE Hotel (2.26.0) - en to et translation catalogue (69 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: unknown
et: tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Update
et: Uuenda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: days
et: päeva

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: OK
et: Olgu

en: Calendar
et: Kalender

en: Day
et: Päev

en: Now
et: Praegu

en: Base
et: Baas

en: Other
et: Muu

en: Links:
et: Lingid:

en: Phone number
et: Telefoni number

en: comments
et: kommentaarid

en: Today
et: Täna

en: NO
et: EI

en: People
et: Kasutajad

en: Availability
et: Saadavus

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Standard
et: Standardne

en: Orders
et: Tellimused

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Send message
et: Saada teade

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: copy
et: kopeeri

en: - Select -
et: - Vali -

en: Tips
et: Näpunäited

en: Tomorrow
et: Homme

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Shipping information
et: Kauba saaja andmed

en: Current month
et: Käesolev kuu
