BEE Hotel (2.26.0) - en to fa translation catalogue (63 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Main
fa: اصلی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Total
fa: مجموع

en: Vertical
fa: عمودی

en: days
fa: روزها

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Off
fa: خاموش

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: OK
fa: موافقت

en: Calendar
fa: تقویم

en: Day
fa: روز

en: Now
fa: اکنون

en: Other
fa: ساير

en: Links:
fa: پیوندها:

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Today
fa: امروز

en: Info
fa: اطلاعات

en: People
fa: افراد

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Standard
fa: استاندارد

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Attachments:
fa: پیوست‌ها:

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Shipping information
fa: اطلاعات ارسال کالا
