BEE Hotel (2.26.0) - en to fi translation catalogue (71 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subject
fi: Aihe

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: unknown
fi: tuntematon

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Main
fi: Pää

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Total
fi: Yhteensä

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: days
fi: päivät

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Example
fi: Esimerkki

en: Day
fi: Päivä

en: Now
fi: Nyt

en: Base
fi: Ydin

en: Other
fi: Muu

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: comments
fi: kommentit

en: Today
fi: Tänään

en: Info
fi: Tieto

en: People
fi: Käyttäjät

en: Product
fi: Tuote

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Completed
fi: Valmis

en: Standard
fi: Standardi

en: Orders
fi: Tilaukset

en: New search
fi: Uusi haku

en: Search Result
fi: Hakutulokset

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Billing information
fi: Laskutustiedot

en: copy
fi: kopioi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: 2 days
fi: 2 päivää

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Tomorrow
fi: Huomenna

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Customer Information
fi: Asiakkaan tiedot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Shipping information
fi: Toimitustiedot

en: Order activity
fi: Tilauksen tapahtumat
