BEE Hotel (2.26.0) - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subject
hr: Naziv

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Update
hr: Osvježi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: OK
hr: U redu

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Day
hr: Dan

en: Other
hr: Ostalo

en: comments
hr: komentari

en: Today
hr: Danas

en: People
hr: Korisnici

en: Product
hr: Proizvod

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Standard
hr: Standardno

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Billing information
hr: Informacije o naplati

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
