BEE Hotel (2.26.0) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: People
km: មនុស្ស

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
