BEE Hotel (2.26.0) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: People
mg: Olona
