BEE Hotel (2.26.0) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Day
mn: Өдөр

en: People
mn: Хүмүүс

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Date and time
mn: Огноо цаг
