BEE Hotel (2.26.0) - en to ms translation catalogue (47 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Subject
ms: Subjek

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Preview
ms: Pratonton

en: Update
ms: Kemas kini

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Vertical
ms: Menegak

en: Configuration saved.
ms: Konfigurasi disimpan.

en: Off
ms: Tutup

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Calendar
ms: Kalendar

en: Day
ms: Hari

en: Other
ms: Lain-lain

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Today
ms: Hari ini

en: NO
ms: TIDAK

en: People
ms: Orang

en: Product
ms: Produk

en: Send message
ms: Hantarkan mesej

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
