BEE Hotel (2.26.0) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: days
nn: dagar

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Calendar
nn: Kalender

en: Day
nn: Dag

en: Now
nn: No

en: Other
nn: Andre

en: Info
nn: Informasjon

en: People
nn: Folk

en: Product
nn: Vare

en: Send message
nn: Send melding

en: Billing information
nn: Rekningsadresse

en: Tip
nn: Tips

en: Date and time
nn: Dato og tid
