BEE Hotel (2.26.0) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Vertical
ps: نېغ

en: To
ps: ته

en: OK
ps: سمه ده

en: Day
ps: ورځ

en: Other
ps: نور

en: Today
ps: نن

en: Info
ps: مالومات

en: People
ps: خلک

en: Standard
ps: معياري

en: - Select -
ps: - غوره -
